‘bilbao en rioja’
kunst en wijn
Prijs vanaf: € 1.085 / persoon
In boutique hotels inclusief alle transfers, excursies en maaltijden (zonder dranken) zoals omschreven.
Voor mogelijke seizoentoeslagen in de hotels: zie de hotelpagina’s
EXPERIENCES
◆ Tickets en privégids in het Guggenheim
◆ Wijnproeven bij drie familiale producenten
◆ Wijndegustaties met privégids/chauffeur
◆ Rioja lunch met tapas
Dag 1: Bilbao
In ontvangst name van huurwagen en naar het centrum van Bilbao. We hebben voor 2 nachten een ruime ‘Extra View’ kamer met ontbijt gereserveerd in het kunstzinnige 4*Tayko boetiekhotelletje in een historisch pand in het hart van de stad. Of opteer voor het 5*Gran Hotel Domine midden de stad en met een kunstenaarshart.
Optie:’ foodie-wandeling’ (3u) met een expert-gids en proef de delicatessen van de traditionele Baskische ‘miniatuur keuken’, de pintxos, inclusief drank. Prijs : €305 pp.
Dag 2: Bilbao
Rustig ontbijt en wandeling naar het glinsterende titanium van het Guggenheim museum waar een privégids u opwacht en rondleidt. Vrije namiddag om de stad verder te verkennen.
Dag 3: Rioja
Heerlijk ontbijt en korte rit van een goed uur naar het hart van de Rioja streek. We voorzien voor 3 nachten een mooie tweepersoonskamer in het artistieke, kubusvormige 4*Viura hotelletje in hartje Villabuena de Allavà. Tegen de middag wandeling door het dorp (2.5u) met expertgids en bezoek aan drie familiale wijnproducenten met proeverij en tapas in een zeer ontspannen en informele sfeer.
Dag 4: Rioja
Vandaag reserveerden we een auto met chauffeur/ gids (alcohol!) want u bezoekt enkele befaamde wijnestates (Haro en Laguardia) met wandelingen door de wijngaarden, uitgebreide wijnproeverij en Rioja- streekgerechten. We voorzien een Rioja-stijl lunch met warme en koude tapas.
Dag 5: Rioja
Een vrije dag om deze befaamde wijnstreek verder ontdekken. We hebben ook 3 opties klaar voor vandaag:
Optie 1: met privégids door het mooie middeleeuwse Laguardia, de belangrijkste stad in Rioja de Alava.
Prijs : op aanvraag.
Optie 2: per E-bike met gids door de wijnvelden (2u), inclusief transfers. Prijs : op aanvraag.
Optie 3: heerlijke picknick tussen de wijngaarden, met gids en transfers. Prijs : op aanvraag.
Dag 6: Verlenging of naar de luchthaven