maradiva villas resort & spa
service | privacy | villa’s
LIGGING
Als lid van ‘Leading Hotels of the World’ ligt dit recent (2023) gerenoveerde resort in een prachtig 27 hectare groot domein met een 750 meter lang ongerept strand. Geïnspireerd door de koloniale woningen op de vroegere suikerrietplantages, zijn de ruime villa’s met privézwembad van absolute wereldklasse. Het resort kijkt uit over het kristalheldere water van Tamarin Bay en geniet van een mooi uitzicht op Le Morne in een kader van minimalistische stijl en ingetogen luxe. Op ca. 1 uur van de luchthaven.
ACCOMMODATIE
Luxury Suite Pool Villa (163m²): Intieme, discrete villa met outdoor leef- en slaapruimte met kingsize bed. Ruime badkamer met bad, aparte regendouche en buitendouche. Flatscreen-tv, gratis wifi, safe, butlerservice, minibar en airco. Ruim terras met privézwembadje.
Beachfront Luxury Suite Pool Villa (163m²): Exact gelijke indeling en faciliteiten, directe toegang tot het strand.
Andere villatypes (t.e.m. 2 slaapkamers) op aanvraag.
FACILITEITEN
Mooi overloopzwembad met zonneterras, verwarmd in de winterperiode. Watersportcentrum met onder andere snorkelen, waterskiën, zeilen, paddle boat, kajakken en windsurfen. Verschillende duikcentra en in de omgeving. 18-hole golf op 5 minuten. Twee tennisterreinen. Fitness met cardio en krachttraining. Game room met Playstation 5, tafelvoetbal en kleine bib. Verzorgde spa (1.200m²) met personal training, yoga en meditatie, ayurvedische behandelingen en consultaties bij ayurvedisch gediplomeerde dokter, stoombad, sauna, binnenzwembad, verschillende kuren en massages. Kids Club (4-12 jaar) met eigen zwembadje, babysitservice (betalend). Vijf restaurants, waaronder het Japanse ‘Haiku’ en ‘Cilantro’ met Indische keuken. Lantana Bar en Beach Bar. Twee romantische dining experiences: ‘Jetty dining’ & ‘Raj Tent private dining’. Grootste sigarenhumidor van het land met meer dan 1.500 sigaren. Eigen wijnkelder. Twee boetieks en eigen kunstgallerij. Rolls-Royce picnic experience.




